Kui Teie sooviks on leida majutus Lõuna-Eestis, siis olete just õigel veebilehel. Lahendame Teie mure kiiresti ja kvaliteetselt. Võtke meiega ühendust ja broneerige endale tuba või korter.

Meie külalistemaja asub Lõuna-Eestis, Põlvamaal kauni ja rohelise Kanepi aleviku südames, vallamaja vahetus läheduses. Külalistemaja on rajatud endisesse telefonikeskjaama, kust sai ja saab ka täna ühenduse muu maailmaga terve Lõuna-Eesti. Tänu sellele on kogu majas side-ja televisiooniühendused kiired ja korralikud, sest meile tuleb ühendus läbi valguskaabli. Maja ees ja kõrval on korralik parkla, kuni 20-le autole. Bussijaam, kool, kirik ja kauplused on vaid kiviviske kaugusel.

Majas on väike hostel  ja kaks eraldi korterit. Pakume öömaja 25-le külastajale ja lisavooditega kuni 30-le. Soovijatel on võimalik nautida ka meie sauna.

 Meie külalistemajas on ka kohvik, kust saab maitsva hommikusöögi. Loomulikult saab tellida korraliku lõuna või õhtusöögi. Samuti pakume catering teenust ja vajadusel katame oma majas ka peo- ja peielauad.

Kanepi asub mitmete teede ristumiskohas-meilt on Võrru 23, Otepääle 19, Põlvasse 23, Antslasse 28 ja Tartusse 51 kilomeetrit. Ümbruskonnas on mitmeid kauneid järvi ja hunnitu loodus. Matkajale, või lihtsalt kauni looduse nautijale pole paremat valikut. Jahimeestele ja kalameestele on see lausa paradiis. Ümbruskonnas on mitmed matkarajad, mis on väga erineva pikkuse ja raskusastmega. Otepää suusakeskuse ja Kääriku suusarajad on kõigest 10-15min. autosõidu kaugusel.

Pakume ööbimisvõimalust 20-25 külalisele. Hoones on väike, 8-kohaline hostel tüüpi korter, kus on kaks 2-st ja üks 4-ne tuba , ühine köök ja kaasaegsed pesemisvõimalused.

Maja II korrusel on kaks külaliskorterit. Üks kahe magamistoa- ja köök-elutoaga 4-5-le inimesele ja teine kolme magamistoa- ja köök-elutoaga 8-le inimesele. Suuremas korteris on ka lastenurk, kus pere pisemad saavad omaette mängida.

Eriti nõudlikule kliendile on pakkuda minisviit, kus on lai kahekohaline magamisase, kohvinurk ja omaette san.sõlm koos dušiga.

Meil on ka väike saunamaja, kus on olemas avar köök, saun, dušš ja kaks kahekohalist magamistuba. Külalistemajas ja saunamajas on tasuta wifi .Teise korruse puhkeruumides on LCD telerid. Otse loomulikult on voodipesu, käterätikud-saunalinad ja pesemisvahendid hinna sees.